пʼятниця, 29 вересня 2017 р.

Учителю, ти світоч України!

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.  
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, які щоденно віддають своє серце дітям та молоді. Їх по праву можна вважати обраними. Ким і для чого обрані педагоги?... Мабуть, самим Богом для того, аби завдяки їх старанням та натхненній праці у світі стало більше добра і світла, яке випромінюють юні душі. Саме вони відіграють роль орієнтира й наставника для тих, хто тільки шукає свій шлях у цьому світі. 

 
Чимало теплих слів пролунало сьогодні на честь педагогічних працівників Красноградського району, які зібрались дружною освітянською родиною у Будинку техніки на урочистості з нагоди їхнього свята. Щирі посмішки на обличчях, радість в очах – саме такі наші педагоги сьогодні – у день, коли на їхню адресу звучали найщиріші вітання та побажання від талановитих земляків та представників місцевої влади. 

Наші освітяни - приклад для суспільства. Вони так само, як їх учні й вихованці, чекають оцінки власної діяльності, доброго слова, яке стимулюватиме їх працювати ще наполегливіше для щасливого сьогодення і майбутнього нашої країни. 

Тож, аби задовольнити цю потребу, а також висловити вдячність кожному працівнику освітянської ниви, очільник району Євген Третяков привітав винуватців свята та вручив нагороди кращим з кращих передставникам цієї святої професії.

Євген Андрійович неодноразово наголошував на тому, що відчуває велику гордість за людей, які працюють у сфері освіти нашого району. Сьогодні його звернення до педагогів  було особливо теплим та зворушливим. 

"Ми всі дуже різні. Хтось живе в місті, хтось в селі, у кожного свої цінності й пріоритети. Та саме вчителі на початку нашого життя єднають нас в єдину націю, один народ, плекаючи в маленьких серцях щиру любов до рідної землі", - підкреслив керівник району.
 
Приємним завершенням свята стала концертно-розважальна програма із запальними піснями про головне від популярного гурту "Діти Фристайлу".

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов'язаний із дітьми. 

Тож нехай благородний педагогічний шлях завжди супроводжується успіхами. Хай щедрою буде вчительська доля, а серця педагогів завжди будуть зігріті людською довірою та любов'ю.

Привітання голови РДА з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем!

Бажаю усім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Нехай усім вам щастить у нелегкій і відповідальній, надзвичайно потрібній та шляхетній справі! Міцного здоров’я вам і довголіття, невичерпного творчого натхнення й подальших успіхів та звершень, бадьорості духу, добробуту, родинного та особистого щастя!

Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого рідного краю.

З повагою Євген Третяков,
голова райдержадміністрації.

середа, 27 вересня 2017 р.

День дошкілля у Володимирівському НВК

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – нелегке завдання, але від його успішного виконання залежить майже все наше майбутнє.

Розуміючи це, Євген Третяков не міг оминути увагою в День дошкілля людей, які присвятили своє життя цій непростій справі. Сьогодні керівник району завітав у дошкільний підрозділ Володимирівського НВК, аби привітати його працівників з професійним святом, а також поспілкуватись з малятами, які наповнюють їх незгасною енергією, теплом та дарують вічну молодість їхній душі. 


"Я щиро дякую всім працівникам дошкільних установ за ту відповідальність, яку вони беруть на себе, виховуючи дітей у період нашої відсутності: поки ми працюємо, займаємось своїми справами... По-справжньому віддячити їм ми можемо лише полегшивши їх непросту працю. Для цього важливо усвідомити власну відповідальність за виховання своєї дитини і допомогти розквітнути найкращим її якостям", - зауважив у своєму привітальному слові очільник району.


Євген Андрійович навіть долучився до святковиих розваг та ігор, що дуже підняло настрій усім присутнім. Керівник району подарував вихователям квіти, дітворі - солодощі. Натомість малеча віддячила йому та всім присутнім батькам і гостям хвилею позитиву й радості, отриманих від їх виступів та безпосередності. 

Після свята голова райдержадміністрації обговорив з сільським головою Раїсою Куценко нагальні питання життєдіяльності громади та існуючі проблеми. Спільно вони окреслили можливі шляхи їх вирішення. 

Освітньо-профілактична лекція до Дня контрацепції у молодіжному центрі (...

Соціальне опитування до Дня контрацепції

Пекельна п'ятниця

Згадуються події минулої п'ятниці, а особливо страх в очах мешканців Мартинівки, коли вогонь підступав до їхніх домівок... Небо застилали чорні клубки, наче пекельні хмари, всюди в населеному пункті - щільна димова завіса, важко дихати... А ще страшний вітер, який в рази зменшував шанси людей побороти неконтрольовану стихію.

Дивом вдалось уникнути паніки. Лише завдяки особистій присутності керівника району, який одним з перших прибув на місце, постійно спілкувався з мешканцями і підтримував їх, оперативно організував роботу з евакуації людей та локалізації пожежі. До цього процесу своєчасно були залучені всі відповідні служби, комунальні та сільськогосподарські підприємства. Потім допомога почала надходити з прилеглих районів та області.

Масштаби пожежі і площа, яку вона охопила, були вражаючими. І, коли здавалось, що гірше вже бути не може, надійшла інформація про займання лісу на території села Петрівка, а також горів смітник на території Наталиного. Наступний сигнал небезпеки надійшов з Кобзівської сільської ради: "Горить лісосмуга біля села Терехове!". Очільнику району довелось оперативно розподілити сили служб, задіяних у ліквідації пожежі на території Мартинівської сільради, аби вчасно зреагувати на сигнал і стабілізувати ситуацію, недопустивши поширення вогню там, де не вдавалось загасити його власними силами. 

В ніч з п'ятниці на суботу можна було забути про сон... Євген Третяков і далі координував процес, будучи в самому епіцентрі подій. 

У результаті пожежі було пошкоджено майже 100 га лісу. Та завдяки своєчасно організованій роботі, вогонь вдалось зупинити, і головне - уникнути жертв і значного пошкодження людського житла.

Спогади про весь той жах, змушують звернутись до районних депутатів, які гостро негативно висловлювались щодо ініціативи голови РДА Євгена Третякова стосовно придбання нового пожежного автомобіля. Чи змогли б ви, дивлячись в очі людям, які відчули пекельний подих так близько, сказати, що це питання зараз не на часі?..

понеділок, 25 вересня 2017 р.

Фінал Кубка району з футболу (2017)

Вічно молода душа, непідвладна рокам

Говорять, вік прожити - не поле перейти... Скільки трапляється на тому віковому шляху випробувань, які гартують людину, а інколи ламають її. 

Трохи менше віку прожив ветеран Другої світової війни Анатолій Митрофанович Єсаулов. В його долі зустрічалось багато людей, траплялось чимало подій: хороших і поганих...  Та не дивлячись ні на що, він зумів зберегти особливі риси свого характеру -  доброзичливість і вміння радіти кожному новому дню. 

Свій 94-й День народження він святкував 22-го вересня. Цього дня до нього завітали учасники МГО "Ми молоді". Вони привітали іменинника зі святом, а також передали подарунки та найкращі побажання від голови КРДА Євгена Третякова.

Красноград: День визволення (2017)

Красноградщина на Великому Слобожанському Ярмарку

Цими вихідними, вже 15-й рік поспіль, у Харкові проходив Великий Слобожанський Ярмарок. На заході свою продукцію представили торгові підприємства з усіх районів та міст області. Пройшовшись гамірними рядами ярмарку, розумієш, що Слобожанщина - це чудовий колоритний куточок України, де смачно нагодують, вдягнуть у найгарніше національне вбрання, а народні умільці запропонують побутову річ, котра якнайкраще підійде вашій оселі та прикрасить її.

Однак Слобожанський Ярмарок проводиться не з комерційною метою, а більше з метою збереження народних традицій та звичаїв, виховання патріотизму, любові та поваги до свого рідного краю. Тому в рамках заходу жителі і гості Харківщини ознайомилися з традиціями, колоритом, культурними і духовними надбаннями районів і міст області. 


Красноградщина ярмаркувала цікаво й різноманітно, представивши експозицію на імпровізованому «казковому подвір’ї». Біленька чепурна хатинка близ річки Берестової, криниця, прикрашений квітами віз і пришвартований до бережка козацький човен... Складалось враження, що козак Пархом щойно приплив з довгого походу, залишив свою чайку і пішов до хати відпочити. 

Актори народного аматорського театру "Арт-Є" показали легенду, пов'язану з історією появи перших поселень на території нашого району, яку написала талановита красноградська поетеса Тетяна Дмитренко. Пархомів байрак, як в давнину називалась наша місцевість, з'явився в результаті пошуку у водах Берестової неймовірних скарбів із затонувшого судна. Легенда змовчує, чи знайшли все ж козаки жадані багатства, але можна припустити, що в будь-якому разі вони не були розчаровані, адже оселившись на нашій землі, ці люди отримали значно цінніший скарб - рідну домівку в мальовничому, щедрому та багатому куточку. 

Неперевершена гра акторів приємно вразила голову Харківської облдержадміністрації Юлію Світличну та усіх глядачів, яких зібралось чимало. В кінці вистави Євген Андрійович продемонстрував очільниці області фотоальбом "Скарби Красноградщини", в якому була представлена велика кількість яскравих світлин, де зображені архітектурні, культурні та духовні надбання нашого краю.

На більшості з них - щасливі обличчя земляків: дорослих і маленьких, як підтвердження того, що саме вони творять, зберігають і примножують усі ці скарбиі і є істинно найбільшим здобутком Красноградщини. Наші талановиті майстрині не відпустили Юлію Олександрівну з пустими руками і подарували їй власноруч зроблену ляльку-казкарку, яку виготовила педагог Красноградської дитячої школи естетичного виховання Олена Моргун.


"Казкове подвір'я Красноградщини" гостинно зустріло й представників польської делегації, що були присутні на заході. Їх вітали чудовою піснею про ярмарок на польській мові у виконанні завідувача сектору культури і туризму КРДА Наталії Сіліної. Наші сусіди із задоволенням підспівували, а їх очі волого блищали. Не втримались вони й від запального танцю під веселі мотиви українських народних пісень, що дарував творчий колектив  "Черешеньки" Попівського СБК.

Неподалік від  експозиції стояли гарні намети, де була представлена до продажу найсвіжіша та найякісніша продукція та фірмові страви від ПАОП "Промінь" та кафе "Піца".

На другий день ярмарку свої чудові виступи глядачам дарували творчі колективи з СБК с. Дружба та з с. Покровське. Перед нагородженням у гості до красноградців завітав вокальний колектив з Дергачівського району. І відбувся такий собі пісенний батл, в результаті якого не було переможців і переможених, адже українська пісня покликана єднати всіх і дарувати приємні емоції. 

Старання тих, хто був задіяний у ярмарці, не були марними і стали високо оцінені керівництвом області. Додому красноградці привезли чотири дипломи. Зокрема, виділили різноманітність представлених для продажу товарів. У конкурсі "Казкове подвір'я" було відзначено креативність створення образів і глибоке розкриття змісту легенди, а конкурс "Загадковий лабіринт" показав оригінальність інсталяції.

"Цей високий результат - заслуга всіх, хто робив свій внесок у спільну справу, аби презентувати наш район в усій його самобутній красі та неповторності. Не кожен зможе уявити, скільки людей докладають зусилля для того, щоб картинка по-справжньому склалась", - говорить Євген Андрійович.