Чого не вистачає молоді?

10 коментарів:

 1. было бы не плохо создать список факультативов и кружков с общим доступом для возможности ознакомления родителям и детям, с последующим выбором по интересам.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Відділ освіти Красноградської райдержадміністрації вже ознайомлений з Вашим проханням. Найближчим часом інформація щодо позашкільної освіти буде загальнодоступною. Дякую за Ваш коментар!

   Видалити
 2. я не знаю чого не вистачає молоді в місті, а молодь в селі просить дискотеку, але нажаль це не можливо тому, що відсутня апаратура та клуб потребує ремонту. У с. Попівка навіть без відповідної апаратури вже було проведено святкування Масляної ми дуже задоволені але нажеаль мало... Допоможіть їм чим зможите, а ми будемо вдячні... МОЛОДЬ с. ПОпівка Красноградського району

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Минулого року в жовтні ми допомогли громаді с. Попівка, придбавши посилювач звуку та пульт, які знаходяться зараз на балансі школи. На сьогоднішній день бюджетом сільської ради передбачена закупівля апаратури для сільського будинку культури. Орієнтовний термін виконання - місяць. Я з свого боку докладу максимум зусиль для вирішення цього питання. Дякую за активність!

   Видалити
 3. Не вистачає прокрутки кінофільмів в ДК, а це справді була гарна ідея

  ВідповістиВидалити
 4. У нас немає місця для приємного проводження часу, окрім відпочинку у кафе іншого місця немає. Хотілось би щоб був боулінг, басейн, кінотеатр, або хоча б можливим перегляд кіно в РБК, для того щоб молодь могла обрати інший спосіб відпочинку окрім вживання алкоголю для веселощів.

  ВідповістиВидалити
 5. Звертаюся до Вас від імені мам, що мешкають у районі 2-х поверхових будинків по вул. Котляревського та Короленка. Тут мешкає дуже багато малечі, але вони не мають де погратися. Найближчий дитячий майданчик розташований біля поліклініки. Маємо чудове місце для розташування цілого дитячого містечка- це великий пустир біля будинку по вул. Пушкіна 175. Будь ласка, допоможіть нашім діткам!!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Будемо вивчати це питання в співпраці з компетентними органами. Дякую за звернення!

   Видалити
 6. Если уже в городе некуда молодежи податься, то что уже говорить о селе. Клубы не работают, а если и работают, о пару раз в год - для отчетных мероприятий((( Поэтому, и молодежь уезжает, а ведь это - будущее нашего региона. В итоге, с такой политикой, у нас останутся одни пенсионеры(( Неужели нельзя выделить штатные единицы для клубов? а то- порой у нас завклуб работает за троих-четверых на пол ставке, а мы все замыливаем глаза и пишем оды об успешности района.
  С ув.

  ВідповістиВидалити