Біографія

Третяков Євген Андрійович
   Народився 31 серпня 1983 р. в м. Красноград. Дошкільні роки минули здебільшого в с. Кобзівка на Красноградщині Харківської області в дідуся й бабусі. 
   Освіта:
   З 1990 р. навчався у СШ № 572 м. Ленінграда. 
   1997 р. закінчив Нахімовське військово-морське училище.
   2005 р. – Санкт-Петербурзький військово-морський інститут (гідрографічний факультет, за фахом - інженер-гідрограф).
   2008 р. Московський державний університет імені М. В. Ломоносова (економіка та управління на підприємстві).
   2009 р. Вищі спеціальні офіцерські класи Військово-морського флоту (управління бойовою і повсякденною діяльністю частин гідрографічної служби).
   2013 р. – закінчив Харківську державну зооветеринарну академію (інженер-технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва).
   2015 р. – захистив кандидатську дисертацію в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка з юриспруденції на тему: "Правове регулювання охорони праці в сільському господарстві" та здобув ступінь кандидата юридичних наук.
    Трудову діяльність розпочав у 2000 р. До переходу на державну службу він працював генеральним директором приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь», яке є взірцем не лише для району та області, а й далеко за їх межами.
   2012 р. –  член Ради Аграрного союзу України.
   2013 р. –  член правління Харківської організації роботодавців у сфері агропромислового комплексу. 
   2015 р. – депутат Красноградської районної ради та голова Федерації футболу в Красноградському районі.
   2016 р. –  голова Красноградської районної державної адміністрації. 
   Євген Андрійович Третяков –  онук Героя України Івана Михайловича Гулого. Одружений. Виховує двох доньок. Родина Третякових займає активну громадянську позицію: бере посильну участь в житті міста, сприяє організації дозвілля молоді та займається благодійністю. 

1 коментар:

  1. Классный мужик! Образованый, хотя-бы говорить умеет. Жаль только что в Краснограде не на долго. ТакиМ дорога в Киев. Но хоть что-то может успеет сделать для нас.

    ВідповістиВидалити