Інше

57 коментарів:

 1. Добрый день,Евгений Андреевич.
  Меня,как и многих жителей нашего любимого города интересуют ответы на вопросы,которые я часто слышу от знакомых,друзей или же близких людей.Вот некоторые из них,на которые я надеюсь вы дадите ответ.А так же есть к вам маленькая просьба.
  1.Так как моя семья живёт в частном секторе то мусорных баков как во дворе многоэтажек у нас нет.А до ближайших около 20 минут ходьбы.Есть ли возможность установить хотя бы 2 бака на бывшем кирпичном заводе по улице Лебяжская?
  2.Будут ли отремонтированы,как и обещалось в газете,дороги по улицам Украинская,Тимошенко и Лебяжская?
  3.Будет ли когда нибудь реконструирован пляж под Натальинским мостом.Так называемый "Попас"?
  Спасибо вам за внимание к данным вопросам и надеюсь на ваш ответ.Житель города героя Краснограда

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! З Вашим зверненням я ознайомився. Порушені в ньому питання потребують додаткового розгляду у співпраці з міською радою. Дякую Вам за активну громадянську позицію!

   Видалити
  2. По вул.Лебяжская сміття вивозиться згідно графіка - щосуботи о 15:30.

   Видалити
 2. інтересує кола знаки на перехпестті харківської та полтавської вулиць приведуть до ладу, а то натикано або натикать і світлофори з низу убрати і встановити на зворотній стороні тих що на верху для дублювання і ліпшого бачення а то стоять вони з низу для кого небудь тільки не водія!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Проблема, що Вас турбує, мені зрозуміла. Надайте будь ласка інформацію, чи було від Вас офіційне звернення до міської ради з даного питання? Дякую за активність!

   Видалити
  2. ще тільки коли встановлювали у мене була зустріч з В Максімом і він мене запевнив що його зам приведе до ладу знаки та на цьому все завмерло, а за світлофор мені всі водії міста вказували за незручне розташування. та якщо це турбує тільки мене то не зважайте!

   Видалити
 3. наступного разу при святкуванні на зоні відпочинку хотілось би:
  - щоб 8 шт міліціянтів не в'їзд охороняли, а двоє забезпечувало наглад за автами на стоянці, двоє контролювало в'їзд а інші курсували по зані відпочинку і наглядали за збереженням чистоти та порядку.
  - щоб так як в Полтаві на пляжі пеньками відокремили зону відпочинку від зани стоянки авт, таким чином авта булиб під наглядом і на території відпочинку не гасав транспорт.
  - щоб нарешті центр молоді і спорту купив для проведення заходів волейбольну сітку, розмітку та м'ячі.
  - щоб на свята організовували автобусні перевезення на зону відпочинку за гуманними цінами.

  ВідповістиВидалити
 4. в 4-ой школе крыша течет не по детски из года в год, желательно эту проблему как-то решить потому как ремонт классов уходит в трубу после дождей.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Красноградський багатопрофільний ліцей нещодавно виграв проект, за умовами якого передбачається реконструкція даху, фасаду та внутрішніх приміщень. Зараз готується відповідний пакет документів, а вже в наступному році почнуться ремонтні роботи. Дякую Вам за активність!

   Видалити
 5. Доброго дня,Євгене Андрийовичу!
  Мене цікавить таке питання:коли буде поновлена розмітка по вул.Полтавська?Її зовсім не видно,лише на деяких ділянках залишилися подеякі нанесення на асфальті.Це стосується не тільки головної вулиці міста,а і багатьох інших які крім ремонту потребують і розмітки.Велике прохання до Вас звернути на це увагу і доки дозволяє погода привести їх до ладу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Питання, що стосується розмітки доріг, буде розглянуте на найближчій сесії міської ради. Дякую за активність!

   Видалити
 6. Здравствуйте. Развлекательные мероприятия в нашем городе наладились и стали еще краше и интереснее. За это конечно большое спасибо. И все таки хотелось бы что бы наш город стал лучше и красивее.
  1. ДОРОГИ. Их просто нет почти нигде, на некоторых хоть ямки латают, а вот ул. Кривоноса ремонтировалась только до 3-й школы, а дальше нет. НИКОГДА. В некоторых местах видна брусчатка проложенная еще при царе паньке. СРОЧНО Обратите внимание пожалуйста на данный участок дороги.
  2. ДЕРЕВЬЯ. Очень давно в городе не проверялись деревья на трухлявость. И очень часто при порывах ветра эти деревья падают и ламают крыши. На ремонт которых у людей нет денег. Электрики спиливают только те ветки, которые цепляют провода, а все остальное говорят что не имеют права трогать. Так как для этого нужно спец разрешение администрации. Все бы ничего, только спилить самому все равно эти деревья не представляется возможным из-за их высоты (размеров), а для того что бы нанять людей для спила такого дерева нужно 1200 гривен. При том, что у многих, и у меня лично, нет лишних денег на это. Я сижу в декрете и мой доход составляет 860 гривен. Хотя очень нужно убрать хотя бы пару очень гнилых деревьев, которые своими ветками уже бьют шифер на моем доме.И таких деревьев очень много по городу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Дякую, Ваша оцінка розважальних заходів дуже важлива для нас. Надаю інформацію щодо Ваших пропозицій:
   1. Перелік доріг комунальної власності, ремонт яких планується провести в 2016 році за рахунок коштів міського бюджету:
   вул.Бельовська, Короленка, Лермонтова (квітень); вул.Соборна, Преображенська, 19 вересня (травень); вул. Щучки, Шиндлера, Українська, Садова (червень);Петрівська, Харківська, Полтавська(тротуар), Горького (липень). Загалом - 4130 тис. грн. Ремонт інших вулиць поки що не передбачений. Це питання береться на контроль і буде розглянуте на сесії міської ради.
   2. Дозвіл на те, щоб спиляти дерево отримує особа, на території якої воно росте, в міській раді. Оформлення документації - безкоштовна процедура. Роботами займається Красноградський комбінат комунальних підприємств. Напишіть, будь ласка, звернення в міську раду з проханням врахувати Ваше матеріальне становище при виконанні робіт. Дякую Вам за активість!

   Видалити
  2. Добрый вечер. Очень общие ответы получаются у Вас. ул. Преображенская всегда ремонтируется до третей школы, а ниже? Или там люди не живут? ул. Полтавская (тротуар) где? Это не только центр города, а и окраины тоже, "низовка" например. Отсюда пешком до города вообще не дойти, а вот с коляской с ребенком просто не реально. По трассе идти не удобно. Машины летают, страшно.
   А вот насчет деревьев, попробую. Спасибо.

   Видалити
  3. Ділянка вул. Преображенської нижче НВК № 3 потребує капітального ремонту, на який в цьму році не передбачено коштів в міському бюджеті. Планується лише поточний ремонт даної вулиці до НВК № 3. Але найближчим часом буде організована зустріч з керівниками підприємств міста, які розташовані в районі залізничного вокзалу, для фінансування з їх боку ремонту вулиці Преображенська.Я особисто беру це питання на контроль.
   Слід зазначити, що між міською радою та підприємствами ДК"Укргазвидобування" і УБМР "Укргазспецбудмонтаж" підписано договір соціального партнерства, за умовами якого передбачається капітальний ремонт дороги по вул.Українська.
   Дякую Вам за небайдужість!

   Видалити
  4. Вищезазначену інформацію надав перший заступник міського голови Г.Кревсун.

   Видалити
 7. Здравствуйте Евгений хочу у вас спросить как продвигаются дела с нашей школой, ее будут закрывать, укорачивать, или еще что то. Дело идет об Октябрьской школе. Наше обращение письменое расмотрели?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Звичайно, ми розглянули ваше письмове звернення. Стосовно цього повідомляю наступне:
   Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про загальну середню освіту", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №77 "Про затвердження Положення про освітній округ" з метою створення умов для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особистостей, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання:
   - Відділ освіти райдержадміністрації повинен створити до 01.03.2017 освітній округ з опорним закладом - Красноградським багатопрофільним ліцеєм та визначити його філіями: Берестовеньківську ЗОШ І-ІІ ст., Октябрську ЗОШ І-ІІ, Ленінський НВК (загальноосвітню школу І ст. - дошкільний навчальний заклад).
   А також провести відповідну роботу щодо організації діяльності та порядку взаємодії суб`єктів освітнього округу. Сюди входить закупівля шкільних автобусів, ремонт мостів та ін.
   Тобто в 2016-2017 навчальному році Октябрська школа буде працювати в звичайному режимі і матиме ІІ ступінь(9 класів). А вже з 2017 року почне працювати на базі багатопрофільного ліцею, як його філія з І ступенем ( 1-4 класи). Дякую за активність! Сподіваюсь, я відповів на всі Ваші питання.

   Видалити
 8. как долго будут находиться 6-ть баков с мусором(пахнуть и радовать глаз) на одной из центральной пешиходной дорожке(там где ганьба возле автовокзала)? а чтобы вывезти мусор мусоровоз должен проехать через весь парк при этом заставляя пешиходав сходить на газон уступая проезд транспорту по тротуару

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Це питання буде розглянуте у співпраці з міською радою. Дякую за активну громадянську позицію!

   Видалити
  2. очень радует что все обращения принимаются во внимание и открыто для большинства граждан Краснограда, надеюсь они(обращения) будут достойным образом рассмотрены и приняты к вниманию. Огромное СПАСИБО Вам за открытость к жителям города и района, за то что можно без записей и утомительных ожиданий в очередях напрямую к вам обратиться каждому.

   Видалити
  3. Я дякую Вам за таку оцінку моєї діяльності! Саме це і було метою створення блогу. Міська рада ознайомлена з Вашим зверненням. Сміття з баків буде вивозитись частіше.

   Видалити
  4. отличное решение проблемы, а что делать с пешеходами в парке? и что будут видеть приезжие в первую очередь? ганьбу и мусорки? извените меня но может вместо памятника линину мусорки поставить как знак самого чистого города в мире? пройдитесь сами и окиньте взглядом в момент когда мусоровоз вывозит от туда мусор;) куда проще и выгоднее поставить баки за туалетом и заезд и глаза не мусолит?!

   Видалити
 9. Хочется сказать Вам огромное спасибо, за то, что Вы делаете для района. Нам давно не хватало такого главы.Читая Ваш блог видно , что многое сделано и делается. Пусть Бог помогает Вам!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за теплі слова! Буду робити все від мене залежне, щоб виправдати Вашу довіру!

   Видалити
 10. Доброго дня Євгеніє Андрійовичу! Хотілось би звернути Вашу увагу на с. Петрівка, де цього року "кащунським" методом ламають та вивозять "басейн", навіть на велике свято Петра і Павла розгромили котельню та вивезли все, а вона могла б служити також для будинку культури . Невже голова с. ради не може цього зупинити, або ж не хоче бачити цього. І чому даними будівлями розпоряджається СТОВ " Мрія" в особі Кудревича. Дякую Вам зазадалегідь. так як знаю, що ви це так не залишите....

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! З цією проблемою я ознайомлений. Будівля басейну знаходиться на балансі віддіу освіти КРДА, що виявилось вже на момент її розбору. Цей процес я взяв на особистий контроль. На сьогодні доля цієї будівлі з`ясовується. Неправомірні дії СТОВ "Мрія" припинені компетентними органами. Інформація щодо цього питання буде висвітлена найближчим часом. Дякую за Вашу небайдужість та активну громадянську позицію!

   Видалити
 11. Добрий день Євгеніє Андрійовичу! мене дуже турбує питання Петрівського басейну, його розбирають на очах. Навіть не погеньбували свято Петра і Павла, розібрали котельну, яка б могла служити для Петрівського будинку культури. невже розгромити та набити кишені простіше. Куди дивиться с.голова, а може не хоче бачити, що в нього робиться і чому даним комплексом розпоряджається СТОВ " Мрія". Я кщо вже розбирається дані будівлі невже не можливо виділити битого кирпичу та засипати хочаб вул. Чапаєва вона ж жахлива. Дякую Вам, я знаю Ви не байдужа людина

  ВідповістиВидалити
 12. доброго дня!Хотілось би порушити питання Петрівського басейного комплексу, який на очах у мешканців села розбирарають., навіть на велике свято Петра і Павла розібрали та миттєво вивезли котельну яка розташована біля Петрівського будинку культури та могла б служити котельнею для будинку культури.Невже сільський голова нвчого не бачить. Якщо ж уже й продали дану будівлю то сому не можливо засипати битим кирпичем хоча б вулицю. А в якому стані стара школа біля памятника солдату тудиж все село вже починає звозити сміття і нікому нічого не потрібно. А в центрі стара столова, таже скоро все завалиться. А нічне кафе яке навіть не офіційне, в якому воно стані( жахіття)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня!Процес розбору басейну зупинений. Доля будіві вирішується. Інші питання будуть розглянуті в співпраці з Петрівською сільською радою. Дякую Вам за коментар!

   Видалити
 13. Добрый день, Евгений Андреевич! Озвучу вопрос о наболевшем в летний период. Я живу в частном секторе в районе Поле Чудес. То, что после обеда в кране маленький напор воды и ни стирка , ни мытье посуды горячей водой нам не доступно, я уже привыкла. Но на то, ЧТО течет из крана после 19.00 - надо посмотреть!!!!!! Это ужасное бурое болото. Для питья МОЖНО купить воду... Но как, скажите, в ЭТОМ купаться и купать детей???????? За что я плачу тариф за воду по счетчику, но выйдя на огород наблюдаю сплошные поливалки-вертушки у соседей??? Почему ВОДОКАНАЛ не проверяет и не штрафует??? Убедительная просьба обратить внимание на конец улицы Пушкина и начало улицы Л. Украинка. Заранее спасибо.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. давление по всему городу не отвечает заявленному в договоре, также в договоре не указано куда и сколько потребитель будет расходовать воду за которую он платит по счетчику и ЕВРОПЕЙСКИМ ценам, проблема глубже в изношенных насосных станциях, залаттаных чепиками трубах(ржавый друшляк) в росте потредления воды, на сколько я понимаю по колхозным меркам на ваш район должна стоять компенсационная напорная башня, кто ее будет строить и за чей счет? вот вам и ответ. в харькове поливают на проспекте!!!

   Видалити
  2. Рішенням сесії Харківської обласної ради від 23 червня 2016 року № 188-VII було визначено перелік об`єктів, видатки на які у 2016 році проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку. Для Краснограду передбачено капітальний ремонт водогону від станції ІІ підйому по вул. Московській до мікрорайону №3. Загальний обсяг фінансування будівництва складає 1920000 грн за рахунок коштів обласного бюджету та 1000000 грн за рахунок субвенцій з районного бюджету Красноградського району.

   Видалити
  3. Добрий день! Це питання береться на контроль і буде розглянуте безпосередньо з директором КП "Водоканал". Напишіть, будь ласка, колективне звернення до Піщанської сільської ради з підписами осіб, яких турбує ця проблема. Дякую Вам за інформацію!

   Видалити
 14. Доброго дня, Євген Андрійович! Наші водії ставлять авто на газоні і в паркових місцях, поліція нашого міста нічого не бачить. В місті і так мало озелення. Прошу Вас подіяти в цій справі.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Дякую Вам за небайдужість! При виявленні порушень, фіксуйте, будь ласка, номери автівок і звертайтесь за номером 102. Представники поліції виїжджають на місце та складають протокол відносно правопорушників. Фото із зафіксованими фактами правопорушень надсилайте на мою публічну сторінку ВК: https://vk.com/krda_ievgen_tretiakov

   Видалити
 15. Доброго дня, Евгений Андреевич!
  Ми, працівники Красноградського підприємства теплових мереж просимо Вас підтримати кандидата Сидоренко Олександра Миколайовича на посаду директора Красноградського підприємства теплових мереж.
  Сидоренко Олександр Миколайович працює на нашому підприємстві в якості інженера-енергетика більше ніж 10-ть років. Під час роботи показав себе добросовісним та відповідальним інженером (працівником).
  І тільки в його особі ми бачимо достойного керівника нашого підприємства, який зможе подолати той негатив та труднощі які накопичились за останні роки.
  Ми йому довіряємо та підтримуємо!

  ВідповістиВидалити
 16. Здравствуйте, Андрей Евгениевич!
  В с. Натальино еще с июня месяца были расклеены объявления, что бы люди уделили должное внимание возле своих домов-дворов такому опасному сорняку, как амброзия. И что мы видим сейчас, в начале активного цветения этого растения? Весь "парк", вся территория возле так называемого клуба в этой самой амброзии! Где же хозяин, а может хозяйка этого безобразия? Почему не наведен порядок в центре села? Надеемся, что Вы сможете ответить на столь простые вопросы? Спасибо!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Ваше звернення розглянуте. Наталинському сільському голові рекомендовано усунути недоліки в найкоротші терміни. Дякую за коментар!

   Видалити
 17. ДОРОФЕЕВА НАДЕЖДА15 серпня 2016 р. о 16:22

  ПОЧЕМУ ШКОЛЬНИЙ АВТОБУС ПЕСЧАНСКОЙ ШКОЛЫ ЕЗДИТ ПО СОКРАЩЕНОМУ МАРШРУТУ НЕ СТЫДНО НА ДЕТЯХ ЭКОНОМИТЬ

  ВідповістиВидалити
 18. Здравствуйте Евгений Андреевич!В нашем Краснограде много бродячих собак,с этим собираются что-то делать?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Це питання в компетенції міської ради. В 2016 році передбачається програма стерилізації бродячих собак. Дякую за коментар!

   Видалити
 19. Доброго вечора. Свята пройшли, а враження залишилися. Дякуємо за організовані яскраві концерти до Дня Незалежності. Під час урочистостей в Будинку культури Ви зверталися до громади зі словами вітання. АЛЕ ЧОМУ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ????Ви держслужбовець,який має володіти державною мовою і вітати громаду на іншій мові в День Незалежності України очільнику району?! В цей день нашу країну представники інших держав вітали САМЕ УКРАЇНСЬКОЮ, тим самим демонструючи повагу до країни. Сподіваємося, що в День міста Ви вітання будете говорити державною мовою.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Я вдячний за Ваше зауваження! Нажаль, так склалось, що я не володію рідною мовою в тій мірі, в якій мені хотілось би. Я поважаю і люблю українську мову, саме тому не хотів її псувати своєю недосконалою вимовою. Але я вже працюю над цим питанням. Проходжу спеціальні курси. Буду робити все, щоб в День міста виправдати Ваші сподівання!

   Видалити
 20. Доброго дня. Звертаюсь до Вас за допомогою. На днях в буд.№ 3 на мікторайоні № 3 встановили загальнобудинковий лічильник газу. Я мешкаю на першому поверсі. Проблема тільки в тому.,що його встановили по нижній границі моїх єдиних вікон,таким чином виходить, що шафа з лічильником встановлена між моїми єдиними вікнами. При цьому мої вікта "окутані величезними жовтими газовими трубами", що також змушує замислитись,що відбудеться з моєю квартирою у випадку якоїсь проблеми. Я, як на пороховій бочці.Також порушили мою безпеку.Оскільки тепер без труднощів можна потрапити до моєї квартири по цих трубах та шафі. Звертаюсь до Вас з великим проханням допомогти в цій проблемі. До кого я можу звернутись,щоб дізнатись,чи не було порушено чинне законодавство при встановці цього лічилькика, Де і як я можу отримати відповіді як можна його перенести з під моїх вікон.Велике дякую Вам.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Для кращого розуміння Вашого питання надішліть, будь ласка, фото на публічну сторінку: https://vk.com/krda_ievgen_tretiakov. Дякую!

   Видалити
 21. Доброго дня. Надіслала фото на зазначену сторінку в "Предложенные новости". Дякую.

  ВідповістиВидалити

 22. Звертаюсь до Вас за допомогою у вирішені нашого питання , справа у тому що по нашій вилиці (Полтавська с. Піщанка) відсутнє будь яке тверде покриття , вулиця знаходиться поряд з містом ,наші діти ходять до школи в м. Красноград, до дитячих садків ,але в осені та на весні просто не можливо пройти . Коли дощ не можливо проїхати не приватному автомобілю не швидкій допомозі.
  Ми вже не одноразово зверталися до органів місцевого самоврядування починаючи с 2012 року, але наше питання залишилось не вирішене .

  ВідповістиВидалити
 23. Добрый день. вынужден обратится сюда, так как все к кому обращался, наверно, обдумывают где бы еще установить памятник "гербу" как на площади за 260 000грн.
  так вот такая простая проблемка: круглосуточно по краю поля течет канализация со стороны села Опытное в ставок который в 300 метрах от этого села

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, все устранили до того как коментарий появился, через 4 дня. Только теперь течет дальше, ближе к Еврейскому кладбищу

   Видалити
  2. Дякую Вам за свідомість та небайдужість! Питання взяте на контроль!

   Видалити
 24. Здравствуйте, Евгений Андреевич! Хотелось бы узнать к кому обращаться по поводу расчистки дорог ул.Научная(Опытное)снега по пояс,не возможно добраться на роботу!канализация под 8 домом течет давно,никто не обращает внимания,хотя за стоки платим.хозяина на Опытном не! Знаю что просьбы не остаются без внимания с Вашей стороны!спасибо!

  ВідповістиВидалити
 25. Доброго дня, шановний очільнику нашого району. Хотілось би запитати чи підконтрольні вам перевізники місцевих маршрутів по району? Дуже часто по вівторках і четвергах, коли пільговий безкоштовний проїзд пенсіонерам на маршрут випускають маленькі мікроавтобуси, в які поміститися не реально, а за серпень уже 2 рази просто не виїжджають на маршрут взагалі. Мені, як людині котра добирається вранці на роботу, дуже важливо щоб громадський транспорт їздив постійно і вчасно.

  ВідповістиВидалити
 26. Добрый день, Евгений Андреевич!
  Наведите, пожалуйста, порядок возле Натальинского НВК! Беспокоит состояние знаков дорожного движения и зебры возле единственного перехода к школе! Боровской и Птышнику, по всей видимости, не до этого!!! Родители учеников вынуждены будут пригласить телевидение для огласки беспорядка. Поток транспортных средств по ул. Промыслова один из самых высоких в районе из- за предприятий, тем самым, жизнь и здоровье детей подвергается опасности! Убедительная просьба, обратить на это внимание!

  ВідповістиВидалити