середа, 7 листопада 2018 р.

У Красноградський район з робочою поїздкою завітав заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко

06 листопада Красноградський район з робочою поїздкою відвідав заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Спільно з головою райдержадміністрації Євгеном Третяковим та членами делегації обговорили та опрацювали ряд важливих питань, оглянули об'єкти будівництва. 

Першочергово ознайомилися з ходом проведення будівництва багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу. 

Всі роботи йдуть за графіком. Наразі виготовляють покриття в зал, виконуються оздоблювальні роботи. Незабаром розпочнуть фасадні роботи. В ході робочої наради окреслили хід подальших дій. 

"В цьому році завершимо будівництво та здамо об'єкт в експлуатацію", - наголосив Євген Третяков.

Також ознайомилися з ходом проведення капітальних ремонтів - зовнішніх утеплень будівель терапевтичного, хірургічного корпусів та поліклініки Красноградської ЦРЛ. 

Оглянули КНС №2, де перевірили хід реконструкції насосної станції. Вже виконано роботи по капітальному ремонту даху, утеплено фасад, замінені вікна і двері на металопластикові, встановлено електрообладнання та арматура. Реконструкція на стадії завершення. 

Провели і особистий прийом громадян, на який до заступника голови ХОДА з питаннями переважно зі сфер ЖКГ та будівництва звернулося 7 мешканців міста та району. 

Так, мешканка приватного сектору міста Красноград розповіла про незадовільний стан покриття вулиці Козацька. Представник Красноградської РДА надав інформацію про плани щодо ремонту комунальної дороги. За його інформацією, половину необхідного обсягу робіт проведуть цього року, решту - наступного.
Про незадовільний стан приміщення місцевого територіального центру надання соціальних послуг розповіла директор закладу. Вона наголосила, що 60 працівників центру опікуються 300 громадянами з інвалідністю та людьми похилого віку, проте будівля приміщення потребує капремонту. Євгеній Шахненко пообіцяв розглянути можливість фінансування ремонтних робіт з обласного бюджету та закликав керівництво району долучитися до співфінансування.

Ще одна жителька Краснограда скаржилася на низький рівень тиску в мережі водопостачання. За словами директора Красноградського комунального підприємства «Водоканал», після налагоджувальних робіт тиск у системі нормалізується.

Частина звернень стосувалася прохань жителів області щодо призначення лікування та забезпечення коштів для проведення операцій і придбання ліків. Заступник голови ХОДА спрямує заяви громадян на розгляд обласної комісії з надання матеріальної допомоги, а також фахівців Управління охорони здоров'я ХОДА.

Усі питання, озвучені в ході особистого прийому, Євгеній Шахненко пообіцяв вивчити та надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Немає коментарів:

Дописати коментар