понеділок, 17 жовтня 2016 р.

Як кириляни День села святкували      Такого свята жителі Кирилівки не бачили давно: весела концертна програма, яка включала пісні, танці, відзначення подарунками активістів села, організована Молодіжним центром сектору молоді та спорту КРДА спільно з сільською радою; на подвір`ї сільського клубу смачні частування: вареники від місцевих жителів, каша та шашлики  за підтримки голови райдержадміністрації Є.Третякова. Серед почесних гостей був також голова Харківської обласної ради С.Чернов, голова Красноградської районної ради               В.Птишник та кандидат на посаду першого заступника голови Красноградської райдержадміністрації В.Кицюк.
     Сільський голова Т.Нерушенко звернулась до мешканців села з привітальними словами та побажала кожній родині миру та благополуччя. Також вона дякувала за сприяння в організації свята голові райдержадміністрації Є. Третякову. 
   "Кирилівській громаді пощастило мати такого сільського голову. Адже вона переймається долею кожного жителя та села вцілому", - відмітив Є. Третяков. 
     З нагоди Дня села очільник району подарував громаді  бензопилу, яка послугує благоустрою села.Немає коментарів:

Дописати коментар