субота, 13 травня 2017 р.

Лише художник у всьому вбачає дотик любові та краси


Фото Александры Темченко.12 травня Євген Третяков відвідав персональну виставку Василя Скринника - знаменитого художника-графіка та аквареліста, який прославляє Красноградщину далеко за її межами, почесного громадянина Красноградщини, людини, яку знають і поважають не лише за його великий талант, а й за активну громадянську позицію та небайдужість до долі рідного краю та його людей. 

Фото Александры Темченко.Очільник району побажав Василю Васильовичу натхнення для створення чергових неперевершених витворів мистецтва, а також добра та благополуччя його родині, яка підтримує діяльність художника та надихає його.

Представлені на виставці картини відкривають для пошановувачів творчості митця безмежний світ його душі, який відтворюється в різноманітних  барвах, формах і сюжетах на полотні. Кожна картина має свій характер, неповторну історію та емоцію. Феноменнальність живопису полягає в тому, що через його витвори глядач може не лише краще пізнати автора, а й знайти щось своє, відкрити нові межі світобачення.

Немає коментарів:

Дописати коментар